Rangliste for Distrikt 5




Antal poster i resultattabel: 96

Rangliste pony dressur 2023



RytterHest/ponyKlubPoints
Marie Guldberg LauridsenDREAM STEP - 2Suhrsminde Rideklub185
Clara NielsenKRAGHERDENS LIKE A BOSS - 1Lollands Rideklub140
Mie Bjerre AndreasenDAHLSMINDE MILANO (DNK) - 3Nykøbing Falster Rideklub83
Amilia CipikoffLERHØJS MOWGLI - 2Fladså Rideklub70
Mie Bjerre AndreasenDAHLSMINDE GLORY (DNK) - 2Nykøbing Falster Rideklub70
Nikoline Bjørkmann Holm HansenHEITHOLMS CHAMPION TO ME - 1Sakskøbing Rideklub66
Regitze VilhelmsdalROMEO'S KAWASAKI - 1Vilhelmsdal Sportsrideklub65
Andrea HedegaardVALENTINO - 1Næstved Sportsrideklub57
Cirkeline Lærke lundqvistHEARTS FIRST LADY - 2Sakskøbing Rideklub54
Laura Mila HansenGRIBSVADS GIGO JO - 2Nykøbing Falster Rideklub48
Regitze VilhelmsdalROMEO'S ISA - 2Vilhelmsdal Sportsrideklub45
Cecilia EdelskovBREITEN'S CATLALYIA - 2Fladså Rideklub45
Benedicte Christina JensenHAAHR'S GRANADA - 1Baunehøj Rideklub Næstved45
Silje JørgensenJACK SPARROW - 2Næstved Sportsrideklub45
Marie LarsenLADY - 2Baunehøj Rideklub Næstved44
Caroline Mathilde Holstener SchmidtGLENWOOD MARINE ONE - 2Vilhelmsdal Sportsrideklub42
Amalie ChristensenCOLANDA - 1Sakskøbing Rideklub39
Marie Kathrine Kryder AndersenMARGURITTENS ENYA - 1Maglebjerg Sportsrideklub38
Mathilde StentebjergASKMON NORDAN - 1Sakskøbing Rideklub30
Julie Dam-MikkelsenHVIRVELVIND - 1Nykøbing Falster Rideklub29
Emilie FrostPAY BACK - 1Vordingborg Sportsrideklub25
Laura Reffstrup Møller-HansenLUNDEMARKSGÅRDS SOLIST - 2Næstved Sportsrideklub24
Frida Løvgreen JessenROLSTEDS ALTHEA - 1Vordingborg Sportsrideklub21
Laura Hulvej GrastengaardELMEGÅRDENS SIR KONRAD - 2Næstved Sportsrideklub21
Elva Marillo SkovPEGASUS - 2Suhrsminde Rideklub21
Matilde Lund MeilbakMONARCH S - 1Sakskøbing Rideklub21
Laura Hulvej GrastengaardTOFTEGAARDS HURRICANE - 2Næstved Sportsrideklub18
Mathilde StentebjergPOPPELGÅRDENS RAVAGE B - 1Sakskøbing Rideklub18
Kalla HolandCALIFORNIA DREAMER - 2Vordingborg Sportsrideklub17
Nikoline Bjørkmann Holm HansenPOPPELGÅRDENS DA CAPO - 2Sakskøbing Rideklub15
Lærke Sandorff LarsenHORSHOLMS MILANO - 1Vordingborg Sportsrideklub15
ea sandgrenØSTERVANGS AVANTI - 2Valbjerggaard Sportsrideklub15
Lærke Møss JeppesenFELDHOLMS TOP GEAR - 1Maglebjerg Sportsrideklub14
Frederikke Elsebeth Holte SvendsenFERNANDO ENGHOLM - 1Lollands Rideklub12
Olivia BickiSKOVLUNDEGÅRDS QAISER - 1Skovlundegård Rideklub11
Katrine ZeltinaDALGÅRDENS FIGARO - 1Sydsjællands Køre- og Rideforening8
Silje MadseABBY - 1Nykøbing Falster Rideklub8
Mathilde AndersenPRINCE VALIANT AF MARIENBORG - 1Faxe Køre- & Rideforening8
Victor Krøjberg LodbergTOFTEGAARDS ILLUSION - 2Faxe Køre- & Rideforening7
Astrid RysgaardAL CAPONE DM - 1Vordingborg Sportsrideklub6
Anna KoudahlGREDSTEDGAARDS DIRTY DANCER - 1Næstved Sportsrideklub5
Vera ChristensenNAVOY - 1Faxe Køre- & Rideforening5
Emilie Hyldgaard JacobsenÅMOSEGAARD'S DHARMA - 1Vordingborg Sportsrideklub5
Milla Engsted LarsenLAIBEK'S OLYMPIC - 1Baunehøj Rideklub Næstved5
Josefine HuggerCLYNGIM ROCKY BALBOA - 1Fuglebjerg Køre- Og Rideforening5
Cecilie NymannSKOVLUNDEGÅRDS LUCY - 1Skovlundegård Rideklub5
Chanel BoesenAMIGO - 2Suhrsminde Rideklub5
Clara Winther VeelCOCCOLINA DE LUXE - 1Nykøbing Falster Rideklub5
Britt Sværke BondeÅGERUPGÅRDS JOE - 1Nykøbing Falster Rideklub5
Kamilla Melohn ChristensenKÆRGAARDENS CHOPIN - 2Faxe Køre- & Rideforening5
Caroline klimaDESERT ROSE E - 1Viemose Rideklub5
Catharina LarsenKLÆSTRUPS CONRAD - 1LFH Rideklub5
Olivia FalconeSKOVLUNDEGÅRDS DIAMANT - 1Suhrsminde Rideklub5
Nadia Nyenstad Krüth RasmussenTRUD NYENSTAD - 1Fladså Rideklub5
Marie Louise AbrahamsenSTÅRUPS DRUE - 1Suhrsminde Rideklub5
Signe Østerlund FrederiksenHÚGÓ FRÅN ÄNGHAGA - 2Fladså Rideklub5
Sarah MortensenSKÆRGÅRDENS RUN AWAY LOVE - 1Lollands Rideklub4
Clara RasmussenKOKKEDALS TRITON - 1Næstved Sportsrideklub4
Maya Brønnes MortensenNOAH HØGHØJ - 1Skovlundegård Rideklub4
Ida Rigmor ValbjørnSAIRA - 2Sydhavs Rideklub4
Lizette HjeresenWAYHNE - 1Næstved Sportsrideklub4
Jasmin PetersenDOYLAN IMPERIAL ELEGANCE - 1Nykøbing Falster Rideklub4
Nicoline Nybro Mayland JensenMR. RUBBY BUBBEL - 1Maglebjerg Sportsrideklub4
Esther Knudsen HemmingsenALBERT - 3Sakskøbing Rideklub4
Julie Rygaard DalDAHLSMINDE MILANO (DNK) - 3Nykøbing Falster Rideklub3
Vanilla SmithNÆLDEGAARDS LUKAS - 1Sakskøbing Rideklub3
Esther Knudsen HemmingsenMADELEINE - 3Sakskøbing Rideklub3
Emma TranbergLABAN - 3Baunehøj Rideklub Næstved3
Elva Marillo SkovCARMENSITA VON HIRT - 2Suhrsminde Rideklub3
Sofia JacobineLUCAS - 2Næstved Sportsrideklub3
Sofie JensenMIRAIN TIBET - 2Faxe Køre- & Rideforening3
Simone StimoseFILUR LIMPO - 1Faxe Køre- & Rideforening3
Edith Paludan SeedorffKILDEGAARDS CHARLIE - 2Maglebjerg Sportsrideklub3
Line Lykke MadsenNEBLE DECORUS RESPONSUM (DNK) - 1Maglebjerg Sportsrideklub3
Silke PedersenSAXENHØJ'S JOAKIM - 1Maglebjerg Sportsrideklub3
Signe Riise-KnudsenSKOVLUNDEGÅRDS DESTINY - 1Skovlundegård Rideklub3
Vera ChristensenGOLDEN STARLIGHT - 2Faxe Køre- & Rideforening3
Thea AndersenSUSSI - 2Suhrsminde Rideklub3
Anton Ploug RogrenSKOVLUNDEGÅRDS LA'COSTE - 1LFH Rideklub3
Esther Knudsen HemmingsenBETTE MADS - 3Sakskøbing Rideklub3
Alma RolvungLYKKEVANGS TINUS - 2Vordingborg Sportsrideklub3
Maria-Sidsel GarnerELLINGES MISS CHATELAINE - 1Skovlundegård Rideklub2
Nikoline JakobsenBUGSY - 1Faxe Køre- & Rideforening2
Frida Hilm PosborgSABIHA MONIET OX - 1Skovlundegård Rideklub2
Alina CipikoffPOL'S GENO - 1Fladså Rideklub2
sofie møhring nielsenSKOVLUNDEGÅRDS LA'CARA - 1Skovlundegård Rideklub2
Sofia Grønlund AndersenSKOVLUNDEGÅRDS RIAH - 1Skovlundegård Rideklub2
clara hansenBOLETTE UHREBRO - 2Maglebjerg Sportsrideklub2
Astrid RysgaardDARCYS LAR WOBBIE - 1Vordingborg Sportsrideklub2
Kamilla NielsenKIWI ELGHUSETS - 1Suhrsminde Rideklub2
Nikoline MarchsteinerSI DINAH - 1Sydsjællands Køre- og Rideforening2
Silke PedersenSaxenhøjs JoakimMaglebjerg Sportsrideklub2
Julia JørgensenSPRINGERS ROYAN - 1Nykøbing Falster Rideklub2
Frederikke AagesenVERONIKA FJORDLYST - 1Maglebjerg Sportsrideklub2
Emmi ZachariassenELMEGÅRDENS SIR KONRAD - 2Næstved Sportsrideklub1
Zoe toubroBLÅBÆRHEGNETS QUEEN MARY - 2Skovlundegård Rideklub1



Antal poster i resultattabel: 130

Rangliste hest dressur 2023



RytterHest/ponyKlubPoints
Helle Ragnhild ClausenTANGO BAILANDONæstved Sportsrideklub175
Laura Hulvej GrastengaardKALLI LYKKEGÅRDNæstved Sportsrideklub165
Janne BæktoftPITTEGÅRDENS DANCERSakskøbing Rideklub141
Leah HagbyHVEDHOLMS WILLIAMFaxe Køre- & Rideforening135
Agnes Piil HansenCHATEAU - 1Vordingborg Sportsrideklub107
Nina Højmose HelstedFILINE ELTONSakskøbing Rideklub78
Nathalie HansenDODO KIRALollands Rideklub78
Marie-Louise LarsenASKEMOSENS LASARUSFaxe Køre- & Rideforening69
Vicktoria Josephine Gottschalck RasHP LE SOLEILMaglebjerg Sportsrideklub67
Bettina LilliensøCORNETTINO'S POSEIDONMaglebjerg Sportsrideklub65
Dea Melanie FriebelESPRESSOFladså Rideklub57
Dorthe MunkVALLØS BELLA DONNASakskøbing Rideklub57
Amalie Preisler ChristensenIVO - 2Sakskøbing Rideklub55
Pernille Mierzwa MortensenSKÆRGÅRDENS RUN AWAY LOVE - 1Lollands Rideklub49
Line Kosiara BørnerROLIGHEDENS JACKPOTFaxe Køre- & Rideforening43
Clara JakobsenSØNDERGAARDS P.Y.T.Lollands Rideklub43
Vickie OlsenGAMMELENGGÅRDS AQUIDOMaglebjerg Sportsrideklub43
Tina Renee Jacobsen GraugaardFAUERBIRK'S AKIASakskøbing Rideklub40
Julie VahlkvistZEPPELINBaunehøj Rideklub Næstved39
Frida Søgren BrammingKGS. HØRGAARD TORNADOVordingborg Sportsrideklub36
Sarah Westen KagelmannHVEDHOLMS QUICKSTEPVilhelmsdal Sportsrideklub36
Smilla Rostgaard TiensuuNIXON AF VOLLERUPGÅRDVordingborg Sportsrideklub36
Karoline JacobsenLANGAGERS JOHSEFINEFaxe Køre- & Rideforening36
Louise TeisnerMOLOLFH Rideklub35
Lisbeth AndersenHJORTHØJ'S SUCCES - 1Faxe Køre- & Rideforening34
Annika Lundberg Ank DirksenEGEDAL'S ATHOSSakskøbing Rideklub33
Annika Lundberg Ank DirksenQAISERSakskøbing Rideklub33
Louise Tandberg JacobsenSØS MICHIGAN KIRASakskøbing Rideklub33
Pernille Mierzwa MortensenRUFFIANLollands Rideklub32
Olivia Bille JensenPEGASUS FIRFODSuhrsminde Rideklub31
Malene Piszczek AndersenGØRKLINTGÅRDS SILVANONykøbing Falster Rideklub30
Cecilie NymannFANCIE FAN DE STYTTENSkovlundegård Rideklub30
Maria Skotte AndersenAMAZING FLASH-DANCENykøbing Falster Rideklub30
Laura Emilia BardingLAETUS ZCATMANSuhrsminde Rideklub30
Julie Marie Louise HaaseSTÆRKJÆRS DOUBLE UPSuhrsminde Rideklub28
Louise Folkmann MikkelsenBACS SHADOW AF ØSTENSGAARDNæstved Sportsrideklub27
Michaela LagermannKASMIRMaglebjerg Sportsrideklub25
Simone VintherENZO FNæstved Sportsrideklub24
isabella Bodi LumbyDHENA HESTVANGNykøbing Falster Rideklub24
Trude HestengenKICK PLEASURESakskøbing Rideklub23
Vickie OlsenGRAVGAARDS ZANDERMaglebjerg Sportsrideklub22
June Kelberg SmithMINOSFaxe Køre- & Rideforening21
Mathilde Toxværd AaenSTALD CAKA'S SANS SALINykøbing Falster Rideklub21
Emma GrønbækCAMMELOTNykøbing Falster Rideklub20
Bente DamkjærFIRFOD BALCHONLollands Rideklub20
Lina Marie Nicoline RasmussenDIVA TCLFH Rideklub18
Clara ScheelMADAME CURIEFaxe Køre- & Rideforening18
Sandra Busk AndersenBEYOND COMMON LOVEVordingborg Sportsrideklub18
isabella Bodi LumbyAMAZING SURVIVORNykøbing Falster Rideklub17
Mathilde VangkildeLEVITA'S CALIPPONæstved Sportsrideklub16
Simone VintherSTENVÆNGE POLISENæstved Sportsrideklub16
Annika Lundberg Ank DirksenRUBINASakskøbing Rideklub16
Simone VintherGAVNHOLTS BELLE SELINANæstved Sportsrideklub15
Laura Antonia LarsenZOUFFLÉ FIRFODFaxe Køre- & Rideforening15
Silje MittertreinerMINDEGAARDS SCT SCHULINOLFH Rideklub14
Heidi Raaberg ChristiansenHJORTHØJ'S XANDIAFaxe Køre- & Rideforening14
Henriette SchneiderLANCIERFaxe Køre- & Rideforening13
Lærke SvenssonMARGARITA MARVilhelmsdal Sportsrideklub12
Selma Hauch ChristensenSWEETNESS NVordingborg Sportsrideklub12
Ida Von Würden BergKAMAR'S TRIPLE SOCKSSuhrsminde Rideklub12
Camilla RasmusenMAGIC'S ZALVAROVordingborg Sportsrideklub12
Camilla DybergSØHOLTS LAMIALollands Rideklub12
Kiri StiglerNOVEMBER SURPRICEVordingborg Sportsrideklub12
Maria Puk HansenMINDEGAARDS SCT SCHULINOLFH Rideklub11
Benedikte Wiese SchjødtWALEGROFladså Rideklub10
Lone ThorsenSAPO PRIDESkovlundegård Rideklub10
Ann Christina Egelund NielsenBASBJERG'S ISABELLAMøns Sportsrideklub10
Charlotte Elisabeth HeinemannKIRELLVordingborg Sportsrideklub10
Caroline AlbertsenFINAL TOUCHVordingborg Sportsrideklub10
Signe Østerlund FrederiksenBACARDIFladså Rideklub9
Mathilde SvartLOVELY LYNGMaglebjerg Sportsrideklub9
Tina RedlichBÆKKESKOVENS SATIZFACTIONNykøbing Falster Rideklub9
Mie Freja Dangaard JensenFLYING LADYSuhrsminde Rideklub9
mie wedeMAYDAYMidtlollands Rideklub8
Lisbeth AndersenHJORTHØJ'S ZONEFaxe Køre- & Rideforening8
Janni JacobsenEXPRESS AF SKOVSØGÅRDNæstved Sportsrideklub8
Anja SteenbergMASERATI BIRKEMOSESuhrsminde Rideklub8
Lærke Guldborg TruelsenAURORA FIRFODFaxe Køre- & Rideforening7
Mie RasmussenDUNHAMMER ROHRLollands Rideklub7
Maria TextorMØLLEHØJENS VITARO NYHOLMViemose Rideklub6
Maria BalzerSKOVLUNDEGÅRDS MATADORSakskøbing Rideklub6
Jannie Surrow HedegaardSTALD-MAJBØL'S SUNGARDNykøbing Falster Rideklub6
Mette WeirsøeMONIQUE AF SKOVVANGFladså Rideklub6
Lisa HøjkildeREJAViemose Rideklub6
Silje MadseTORSLUNDEGÅRDS VICTORYNykøbing Falster Rideklub6
Alma VasegaardKALBYGÅRD'S PICASSOValbjerggaard Sportsrideklub5
Aia FriisSKOVLY'S HEART MELTINGValbjerggaard Sportsrideklub5
Isabella SchmidtBANDOLERALFH Rideklub5
Ida SkafteWHAT A SPOTLollands Rideklub5
Stine RasmussenRIKITIKITAVI AF STENSNÆSLollands Rideklub5
Line Christiane CramerKOPP'S JAIN DE DIAMANTFaxe Køre- & Rideforening5
Celina PedersenSKOVGAARDENS BILBAOMaglebjerg Sportsrideklub5
Conni BorkWALTHER MTSakskøbing Rideklub5
Katrine Melohn ChristensenDALBÆKS SVENNE BANANFaxe Køre- & Rideforening5
Line Jull rasmussenDUNHAMMER ROHRLollands Rideklub5
Mona MortensenSHARONSuhrsminde Rideklub5
Catrine Bæchmann HornBACCHUSNæstved Sportsrideklub5
Kamilla Schou JørgensenTABALUCA'S POSEIDONFaxe Køre- & Rideforening5
Claudia ChristiansenPARIFFSuhrsminde Rideklub5
Majbritt Almtoft SørensenKILGAST'S BLACK PEARLViemose Rideklub5
Lene hansenMARLON AF VRISTSakskøbing Rideklub4
Maja Dion LarsenIM A GOLDEN PEPPYVordingborg Sportsrideklub4
Sissel Bach HansenSIVA MICHIGAN KIRALollands Rideklub4
Lærke NielsenANOUSHKABaunehøj Rideklub Næstved4
Smilla Stensig SkovPERLENZIO LALFH Rideklub4
Liza RosenbergEASY SUPERFLYERFladså Rideklub4
Linda Sandø SimonsencheriBaunehøj Rideklub Næstved4
Mathilde SpringerZAGREBNæstved Sportsrideklub3
Diana Holm JohansenNINO FUGLEBJERGBaunehøj Rideklub Næstved3
Lisbeth DahlVAIANA LYNGFaxe Køre- & Rideforening3
Trine Bluhme NielsenDAY-LIGHTS TROUBLEMAKERSakskøbing Rideklub3
Liva LarsenLEONVordingborg Sportsrideklub3
Emilie SteinmejerLATCHMO HILLOCKLFH Rideklub3
Marie LyhneJULIUSBellingegård Sportsrideklub3
Nina HedegaardGIULIA RANOLIAValbjerggaard Sportsrideklub3
Caroline AlbertsenQuintusVordingborg Sportsrideklub3
Rikke Nygaard Dahl WilstrupBARNABYNykøbing Falster Rideklub3
Gitte Bredahl AndersenMISCHA NYHOLMNykøbing Falster Rideklub3
Dorthe MunkPANORAMASakskøbing Rideklub3
Filippa BejrholmBOLERO SHValbjerggaard Sportsrideklub3
Kamilla Høybye StrøbækFORZA ENykøbing Falster Rideklub3
mie wedeWEDE'S MISS DIAMidtlollands Rideklub3
Freja Emma AndersenPERLENZIO LASuhrsminde Rideklub3
Caroline AlbertsenQASIMSALABIM AJKVordingborg Sportsrideklub3
Celina PedersenITZOMaglebjerg Sportsrideklub3
Amanda JustesenVORK'S CHA CHAFaxe Køre- & Rideforening2
Tina Schmidt ØstergaardVIUMS VIVALDOFladså Rideklub2
Camilla NielsenBRANDSMARK VALENTNykøbing Falster Rideklub2
Signe Brun klemmensenLYKKEBO'S HALLEYVordingborg Sportsrideklub2
Silje MadseDYCOTT PRINCE NOAHNykøbing Falster Rideklub1



Antal poster i stævnetabel: 62


StævneDisciplinStævnedatoStatus
Nykøbing Falster RideklubSpringning07-01-2023 - 07-01-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubDressur08-01-2023 - 08-01-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur14-01-2023 - 15-01-2023Færdig
LFH RideklubDressur/Springning20-01-2023 - 22-01-2023Færdig
Suhrsminde RideklubDressur18-02-2023 - 18-02-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur25-02-2023 - 26-02-2023Færdig
Lollands RideklubDressur/Springning25-02-2023 - 26-02-2023Færdig
Vordingborg SportsrideklubDressur/Springning04-03-2023 - 05-03-2023Færdig
Midtlollands RideklubDressur/Springning14-01-2023 - 10-12-2023Færdig
Baunehøj Rideklub NæstvedSpringning18-03-2023 - 19-03-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubDressur18-03-2023 - 19-03-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningSpringning22-03-2023 - 22-03-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubSpringning07-04-2023 - 07-04-2023Færdig
Suhrsminde RideklubDressur15-04-2023 - 16-04-2023Færdig
Næstved SportsrideklubDressur/Springning22-04-2023 - 23-04-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur29-04-2023 - 30-04-2023Færdig
Maglebjerg SportsrideklubDressur/Springning13-05-2023 - 14-05-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubDressur13-05-2023 - 14-05-2023Færdig
Suhrsminde RideklubDressur18-05-2023 - 18-05-2023Færdig
Viemose RideklubDressur/Springning20-05-2023 - 21-05-2023Færdig
Baunehøj Rideklub NæstvedSpringning25-05-2023 - 25-05-2023Færdig
Skovlundegård RideklubDressur26-05-2023 - 27-05-2023Færdig
Næstved SportsrideklubDressur27-05-2023 - 28-05-2023Færdig
Næstved SportsrideklubSpringning29-05-2023 - 29-05-2023Færdig
Baunehøj Rideklub NæstvedSpringning01-06-2023 - 01-06-2023Færdig
Valbjerggaard SportsrideklubDressur/Springning02-06-2023 - 04-06-2023Færdig
Vordingborg SportsrideklubDressur/Springning10-06-2023 - 11-06-2023Færdig
Lollands RideklubDressur13-06-2023 - 13-06-2023Færdig
LFH RideklubDressur/Springning16-06-2023 - 18-06-2023Færdig
Fladså RideklubDressur17-06-2023 - 17-06-2023Færdig
Fladså RideklubSpringning18-06-2023 - 18-06-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubDressur/Springning24-06-2023 - 25-06-2023Færdig
Sakskøbing RideklubDressur15-07-2023 - 15-07-2023Færdig
Valbjerggaard SportsrideklubDressur12-08-2023 - 12-08-2023Færdig
Baunehøj Rideklub NæstvedSpringning16-08-2023 - 16-08-2023Færdig
LFH RideklubSpringning18-08-2023 - 20-08-2023Færdig
Maglebjerg SportsrideklubDressur/Springning19-08-2023 - 20-08-2023Færdig
Baunehøj Rideklub NæstvedSpringning23-08-2023 - 23-08-2023Færdig
Sydsjællands Køre- og RideforeningSpringning26-08-2023 - 26-08-2023Færdig
Skovlundegård RideklubDressur26-08-2023 - 26-08-2023Færdig
Valbjerggaard SportsrideklubSpringning27-08-2023 - 27-08-2023Færdig
Sakskøbing RideklubDressur02-09-2023 - 02-09-2023Færdig
Næstved SportsrideklubSpringning08-09-2023 - 10-09-2023Færdig
Vordingborg SportsrideklubDressur/Springning09-09-2023 - 10-09-2023Færdig
Suhrsminde RideklubDressur16-09-2023 - 17-09-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubDressur23-09-2023 - 24-09-2023Færdig
Fladså RideklubDressur24-09-2023 - 24-09-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur30-09-2023 - 01-10-2023Færdig
Møns SportsrideklubDressur/Springning07-10-2023 - 08-10-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningSpringning08-10-2023 - 11-10-2023Færdig
LFH RideklubDressur/Springning14-10-2023 - 15-10-2023Færdig
Baunehøj Rideklub NæstvedDressur/Springning14-10-2023 - 15-10-2023Færdig
Lollands RideklubDressur/Springning28-10-2023 - 29-10-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur28-10-2023 - 28-10-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningSpringning21-10-2023 - 29-10-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubDressur18-11-2023 - 18-11-2023Færdig
Nykøbing Falster RideklubSpringning19-11-2023 - 19-11-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur25-11-2023 - 25-11-2023Færdig
Faxe Køre- & RideforeningDressur26-11-2023 - 26-11-2023Færdig
Vordingborg SportsrideklubDressur/Springning02-12-2023 - 03-12-2023Færdig
Valbjerggaard SportsrideklubDressur/Springning16-12-2023 - 17-12-2023Færdig
Næstved SportsrideklubSpringning30-06-2023 - 02-07-2023Færdig